Politieke partijen

Welke politieke partijen doen er mee aan de gemeenteraadsverkiezingen in 2018? Waar staat informatie over die partijen en hun leden? Dat lees je op deze pagina. Informatie over de huidige gemeenteraad staat hier (klik).

CDA Berg en Dal

01. Rob Verheijen (Berg en Dal)
02. Sylvia Fleuren (Groesbeek)
03. Dave van Loon (Groesbeek)
04. Wim Bakker (Millingen ad Rijn)
05. Wilm Janssen (Breedeweg)
06. Nick Bakker (Ooij)
07. Hans Lamers (Groesbeek)
08. Marie-José Peters-Boerman (Groesbeek)
09. Benjamin Wendt (Beek-Berg en Dal)
10. Natalie Poelen (Groesbeek)
11. Twan Vissers (Groesbeek)
12. Geert Kroes (Persingen)
13. Hannie de Jong (Millingen ad Rijn)
14. Martien Nillesen (Groesbeek)
15. Daan Langeveldt (Groesbeek)
16. Martin Oosterwijk (Kekerdom)
17. Leon Beijer (Groesbeek)
18. Teun Struyken (Heilig Landstichting)
19. Tom Weber (Groesbeek)
20. Theo Langeveldt (Groesbeek)
21. Herman de Bruin (Groesbeek)
22. Martijn Arents (Groesbeek)
23. Bart Lelie (Millingen ad Rijn)
24. Geert Peter (Groesbeek)
25. Johan Lamers (Breedeweg)
26. Huub Arents (Groesbeek)
27. Paul Ekelschot (Leuth)
28. Gerard van Gorkum (Groesbeek)
29. Jeroen Wildenberg (Beek-Berg en Dal)
30. Jacco Jaspers (Berg en Dal)

Website CDA Berg en Dal
CDA Berg en Dal op Facebook
CDA Berg en Dal op Twitter
Nieuwsberichten over CDA Berg en Dal op VerkiezingenBergenDal.nl



VOLG je hart

01. Erik Weijers (Groesbeek)
02. Johanna Brouwer (Groesbeek-Breedeweg)
03. Gaby Hustedt (Groesbeek)
04. Peter Zwitserloot (Groesbeek-De Horst)
05. Theo Giesbers (Groesbeek)
06. Jesse de Kleijn (Millingen aan de Rijn)
07. Hindrik-Jan Knot (Groesbeek)
08. Roland Coenen (Breedeweg)
09. Ruud Van de Lest (Groesbeek)
10. Lies van Campen (Heilig Landstichting)
11. Marcel Willemsen (Ooij)
12. Ton Strijbosch (Berg en Dal)
13. Frederik Oorschot (Breedeweg)
14. Peter Hendriks (Millingen aan de Rijn)
15. Petra Schuitmaker-Heijnen (Groesbeek)
16. Mart Derks (Millingen aan de Rijn)
17. Sonja Weijers-Broeren (Groesbeek)
18.Maria Müskens (Groesbeek)
19. Rob Weijers (Breedeweg)
20. Helga De Groot (Groesbeek)
21. Pauline Mulders (Groesbeek)
22. Ernie Abels (Millingen aan de Rijn)
23. Jurriaan Nijkerk (Groesbeek)
24. Saartje Coenen (Breedeweg)
25. Eugene Schuivens (Breedeweg)
26. Hennie Mulders (Groesbeek)
27. Martijn Kersten (Groesbeek)
28. Henk Keukens (Groesbeek)
29. Piet Kloetstra (Groesbeek)
30. Ben Peters (Groesbeek)
31. Nico Troost (Groesbeek)
32. Ton Weijers (Groesbeek)
33. Hennie Nikolaas (Breedeweg)
34. Rob van Breemen (Breedeweg)
35. Theo Coenen (De Horst)
36. Wiel Tonies (Beek)
37. Sjef Reichgelt (Groesbeek)

Website VOLG
VOLG op Facebook
VOLG op Twitter
Nieuwsberichten over VOLG op VerkiezingenBergenDal.nl



Sociaal Groesbeek

01. Hans Peters
02. Wiebo Kersten
03. William Janssen
04. Sonja Postema
05. Betty Wouters
06. Erik Schlijper
07. Cindy Liebers-Gerritzen
08. Corry Rutten
09. Silvia Rutten
10. Wim Gerritzen
11. Henk Schmitjes
12. Ad Scheepers

Website Sociaal Groesbeek
Sociaal Groesbeek op Facebook
Sociaal Groesbeek op Twitter
Nieuwsberichten over Sociaal Groesbeek op VerkiezingenBergenDal.nl



Groesbeekse Volkspartij (GVP)

01. Irma van de Scheur
02. Hennie Eikholt
03. Ruud Verstraaten
04. Jelena Vovk
05. Rob Bekers
06. Christel Arts
07. Sjaak Thijssen
08. Hogan Kersten
09. Gerrit Nillessen
10. Peter de Jong
11. Harm Hubers
12. Ida Ostendorp
13. Anne Janssen
14. Theo Hermsen
15. Henk van Rensen
16. Gerard Vissers
17. Hans Kokke
18. Martin van Leur
19. Marian Derksen-Smets
20. Piet Janssen
21. Tonny Kouws
22. Thijs Bekers
23. Hennie Cillessen
24. Jan Kosman
25. Hennie Verbeeten
26. Theo Derks
27. Cor Janssen
28. Bets Hendriks-Janssen
29. Gerrit Wijnhoven
30. Jan Vissers
31. Piet Janssen
32. Wim Rensen
33. Peter Farla van Lierop

Website Groesbeekse Volkspartij
Groesbeekse Volkspartij op Facebook
Niet bekend.
Nieuwsberichten over GVP op VerkiezingenBergenDal.nl



Voor Berg en Dal

01. Jos Peters (Beek)
02. Ellen van Broekhoven (Beek)
03. Toon de Jong (Beek)
04. Susanne Van Rooijen (Beek)
05. Sargon Serkon Heno (Millingen a/d Rijn)
06. Johan Tiesnitsch (Beek)
07. Alette Haveman (Kekerdom)
08. Frans Geurts (Groesbeek)
09. Hans Eysbouts (Leuth)
10.Jan Wassink (Millingen a/d Rijn)
11. Paul Remy (Ooij)
12. Désirée Jacobs (Beek)
13. Maurice Twijnstra (Beek)
14. Jan Janssen (Berg en Dal)
15. John Cremers (Beek)
16. Hans Schuurs (Beek)
17. Marieke van Ruitenbeek (Beek)
18. Ietje Derksen (Heilig Landstichting)
19. Marieke van Kan (Beek)
20. Mireille Tijkorte (Beek)
21. Teun de Boer (Beek)
22. Guido Van Het Erve (Beek)
23. Johannes van den Bent (Beek)
24. Vincent Creemers (Beek)
25. Menno Baas (Beek)
26. Paul Houterman (Beek)
27. Wiel Fleurkens (Beek)
28. Anton Straathof (Ubbergen)
29. Jürgen Op den Camp (Beek)
30. William Geurts (Heilig Landstichting)
31. Nico van de Ven (Beek)
32. Arnoud Boonstra (Berg en Dal)
33. Rinco Dokter (Beek)
34. Dion Sluisman (Berg en Dal)
35. Ton Gijsbers (Beek)

Website Voor Berg en Dal
Voor Berg en Dal op Facebook
Niet bekend.
Nieuwsberichten over Voor Berg en Dal op VerkiezingenBergenDal.nl



Polderbreed (voorheen Combinatie ’90)

01. Ria Barber (Ooij)
02. Annelies Visser (Ooij)
03. Miengske Borremans (Ooij)
04. Jan Leijn (Kekerdom)
05. Marinus Wijnsma (Millingen aan de Rijn)
06. Robert Houkes (Leuth)
07. Ed van Rossum (Ooij)
08. Mieke Daamen-van Koolwijk (Beek)
09. Henny Driessen (Leuth)
10. Maarten Ernst (Ooij)
11. Jolanda Tissen (Millingen aan de Rijn)
12. Geert Keukens (Leuth)
13. Ruud Schaminée (Kekerdom)
14. Annelies Zegers-Keukens (Leuth)
15. Bob Barber (Ooij)
16. Gite Houkes (Leuth)
17. Joost Koks (Ooij)
18. Henk Kummeling (Kekerdom)
19. Wim Heinen (Ooij)
20. Harm Kamps (Beek)
21. Tini Huijbers (Ooij)
22. Corrie Megens (Millingen aan de Rijn)
23. Toon Kamps (Ooij)
24. Sandra Houkes-Driessen (Leuth)
25. Geert Ubbink (Millingen aan de Rijn)
26. Wim Arnts (Ooij)

Website Polderbreed
Polderbreed op Facebook
Geen Twitter.
Nieuwsberichten over Polderbreed op VerkiezingenBergenDal.nl



PvdA Berg en Dal

01. Lesley Albers
02. Martijn Schmiermann
03. Gerrie Eijkhout
04. Monique Maarsseveen
05. Henny van der Pol
06. Rudi van Ewijk
07. Daisy Menting
08. Joep Arnts
09. Liny Toenders
10. Else Buter
11. Thijs Kusters
12. Marian Rikken-Buitelaar
13. Will Wijnhoven
14. Erwin van Rens
15. Theo Jochoms
16. Peter Leenders
17. Sjaak Kamps
18. Jan Meesters
19. Thieu Hoeken
20. Leidy van der Aalst

Website PvdA Berg en Dal
PvdA Berg en Dal op Facebook
PvdA Berg en Dal op Twitter
Nieuwsberichten over PvdA Berg en Dal op VerkiezingenBergenDal.nl



Gemeente-, Jeugd en Sportbelangen (GJS)

01. Alex ten Westeneind
02. Theo van der Velden
03. Arno Driessen
04. Femke van Kuijk
05. Jos van Campen
06. Jan van Haaren
07. Karel Spann
08. Brenda Nieborg
09. Johan van den Hatert
10. Kees van der Velden
11. Bart Koonen
12. Monique Hol Janssen
13. Jos Janssen
14. Jan van Neck
15. Toon Janssen
16. Sjaak Janssen
17. Mariëtte ten Westeneind
18. Joze van der Velden
19. Ineke Jansen Janssen
20. Gerard van Kuijk
21. Martin Smit
22. Ada Seegers
23. Lara ten Westeneind
24. Meike ten Westeneind

Website GJS.
GJS op Facebook
GJS op Twitter
Nieuwsberichten over GJS op VerkiezingenBergenDal.nl



GroenLinks Berg en Dal

01. Rona Vree (Groesbeek–Breedeweg)
02. Florian Gödderz (Millingen aan de Rijn)
03. Peter Maas (Groesbeek)
04. Marjan Verdijk (Groesbeek–De Horst)
05. Bart Balm (Groesbeek)
06. Bram Witvliet (Beek-Berg en Dal)
07. Elisabeth Roelvink (Beek-Berg en Dal)
08. Alphons Klomberg (Millingen aan de Rijn)
09. Petra Ybeles Smit (Beek-Berg en Dal)
10. Bert Nelemans (Beek-Berg en Dal)
11. Resie Meilink (Groesbeek–De Horst)
12. Bert de Valk (Groesbeek–De Horst)
13. Alfred Schmits (Kekerdom)
14. Jo Coerwinkel (Leuth)

Website GroenLinks Berg en Dal
GroenLinks Berg en Dal op Facebook
GroenLinks Berg en Dal op Twitter
Nieuwsberichten over GroenLinks Berg en Dal op VerkiezingenBergenDal.nl



D66 Berg en Dal

01. Tessa Vorderman (Beek)
02. Gerhard Boot (Beek)
03. Mark Franssen (Berg en Dal)
04. Jelbrich de Vries (Beek)
05. Jos Verstegen (Berg en Dal)
06. Michaëla Kaaij (Millingen aan de Rijn)
07. Roel Kerkhoff (Groesbeek)
08. Maud Heldens (Groesbeek)
09. Henny Morshuis (Millingen aan de Rijn)
10. Theo Bergen (Heilig Landstichting)
11. Emile Verstege (Ooij)
12. Tom Smit (Heilig Landstichting)
13. Perry Timmer (Beek)
14. Evert Ruiter (Ubbergen)

Website D66 Berg en Dal
D66 Berg en Dal op Facebook
D66 Berg en Dal op Twitter
Nieuwsberichten over D66 Berg en Dal op VerkiezingenBergenDal.nl



VVD Berg en Dal

01. Mechteld ten Doesschate
02. Marie-José Verbeeten
03. Remco Hammer
04. Eijte Jansma
05. Stefan van Tol
06. Henriëtte Driessen – Joanknecht
07. Zeger Stappershoef
08. Stef Stienstra

Website VVD Berg en Dal
VVD Berg en Dal op Facebook
VVD Berg en Dal op Twitter
Nieuwsberichten over VVD Berg en Dal op VerkiezingenBergenDal.nl



Foutje tegengekomen? Mail dan naar info@verkiezingenbergendal.nl.

Bron: Verkiezingen Berg en Dal.nl